Set ushqimi per Femije – Princeshe Sofia – Breakfast SET

990 L

Ka stok

  • SETI PERFSHIN:
  • Filxhanin e qumshtit
  • Tasin e thelle
  • Pjaten e ushqimit
KODI: set porcelani-per femije-princeshe sofia Kategori: ,

SET PER FEMIJE – SOFIA THE FIRST

Set ushqimi per Femije – Princeshe Sofia Breakfast SET

  • “Sofia The First” eshte nje nga serialet televizive me te dashura per femijet, sidomos per vajzat. Tani, personazhi kryesor, Priceshe Sofia vjen e stampuar ne enet e ushqimit te te vegjelve.
  • Keto ene kuzhine jane te ndertuara nga porcelani i cilesise se larte dhe miqesor me mjedisin. Seti permban: 1 filxhan, 1 tas dhe 1 pjate.
  • Fale kesaj ideje unike, vaktet e ushqimit do te jene nje argetim me vete per femijet tuaj, sidomos nese ata jane te veshtire kur bie fjala tek ushqimi. Konsumi i qumshtit heret ne mengjes ose vaktet ushqyese me vitamina, nuk do te jene me nje proces i bezdishem.
  • Dizanj i vecante, shumengjyresh dhe ergonomik

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Set ushqimi per Femije – Princeshe Sofia – Breakfast SET”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set ushqimi porcelan per femije

Set ushqimi per Femije - Princeshe Sofia - Breakfast SET