Set Tenxheresh me kapak Kaisa Villa KV 2011

6,090 L

Ka stok

KODI: e23038 Kategori: ,

SET TENXHERESH KV 2011

Set tenxheresh me kapak me 10 pjese.

Te prodhuara nga material i cilesise se larte, shume praktike per cdo kuzhine shtepie por edhe restoranti.

Shperndajne nxehtesine ne menyre te barabarte dhe te shpejte.

Specifika:

  • Pastrohen shume lehte
  • Shume rezistente ndaj gervishtjeve
  • Material anti ngjites

Permasat:
1. 16X9.5cm 1.9L
2. 18X10.5cm 2.5L
3. 20X11.5cm 3.4L
4. 22X12.5cm 4.5L
5. 24X13.5cm 5.8L


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Set Tenxheresh me kapak Kaisa Villa KV 2011”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxheresh kaisavilla online ne dyqan taxi

Set Tenxheresh me kapak Kaisa Villa KV 2011