Set tastiere dhe mouse Xiaomi MIIIW 2.4GHz

3,500 L

Ka stok

  • Set tastiere dhe mouse wireless Xiaomi
  • Dizajn i thjeshte, elegant, kompakt dhe ergonomik.
KODI: i-2120709 Kategori: , ,

SET TASTIERE DHE MOUSE XIAOMI MIIIW

Set tastiere dhe mouse Xiaomi me dizajn elegant dhe kunder rreshqitjes.

Dizajn simetrik i papershkueshem nga uji IPX4, mundeson kalim me nje klik midis sistemit te dyfishte Windows / Mac.

Sensori optik 1000DPI siguron funksionim te qete.

Teper i lehte per tu mbajtur dhe perdorur me marresin wireless pa nderprerje.

Pamje elegante dhe e thjeshte ne perdorim me pulsim te qete, kursim te energjise e ben nder modelet me komode per te punuar.

Dizajn i thjeshte, elegant, kompakt dhe ergonomik.

Suporton rregullimin e DPI me tre shpejtesi: 800DPI, 1200DPI, 1600DPI per rezolucione te ndryshme sipas nevojave tuaja.

Karakteristika

  • Marka: MIIIW
  • Materiali: ABS
  • Lloji: Tastiere dhe mouse
  • Nderfaqja: USB 2.0
  • Shpejtesia e pergjigjes: 0.4m / s

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Set tastiere dhe mouse Xiaomi MIIIW 2.4GHz”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere dhe mouse xiaomi ne shitje online dyqan taxi

Set tastiere dhe mouse Xiaomi MIIIW 2.4GHz