Set tastiere dhe mouse i lojerave Bloody Q1300

3,890 L

Ka stok

KODI: h-009987613 Kategori: , , ,

SET TASTIERE DHE MOUSE Q1300

Set tastiere dhe mouse lojerash me drite neon USB per Windows XP/Vista / 7/8 / 8.1/10 e me lart.

Me dizajn ngrites kunder rreshqitjes parandalon levizjen ose dridhjen e tastieres gjate seances se lojes.

Nje tastiere lojrash e mbushur me vecori per cdo zhaner lojerash ne internet.

Butonat anesore te gishtit te madh te 4 dhe te 5 janë paracaktuar si funksione prapa dhe perpara. Ne luajtjen e lojes, do te jene funksionet e cilesimeve te lojes.

Karakteristika:

 • Lloji: Mouse
 • Sensori: AVAGO A3050 Gaming Engine
 • Rezolucioni: 500/1000/1200/1600/2000/3200 CPI
 • Perpunimi i imazhit: 2,41 M Pixel/sek
 • Shpejtesia e kuadrit: 6666 fps
 • Shpejtesia e gjurmimit: 60 ips
 • Shpejtesia e raportimit: 500 Hz/sek
 • Lloji: tastiere
 • Tastet e lojerave: W / A / S / D
 • Ndricim i pasem: Neon ose i kuq
 • Rezistent ndaj ujit
 • Lidhes: USB
 • Gjatesia e kabllit: 1.8 m
 • Kerkesat e sistemit: Windows XP / Vista7 / 8 / 8.1 / 10

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Set tastiere dhe mouse i lojerave Bloody Q1300”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tastiere mouse bloody q1300 online ne dyqan taxi

Set tastiere dhe mouse i lojerave Bloody Q1300