Gaming mouse pad Textured Surface B 080

1,600 L

Ka stok

KODI: h-009987609 Kategori: ,

GAMING MOUSE PAD B 080

Gaming mouse pad me siperfaqe te teksturuar per saktesi me te larte te levizjes se mouse. Siperfaqja e teksturuar siguron ferkim optimal, pozicionim te sakte dhe funksionim te qete.

B 080 Defence Armor Gaming Mouse Mat eshte bere me material te ashper me siperfaqe rrjete kokrriza, duke ofruar performance precize dhe delikate.

E pershtatshme per lojera intensive FPS si CS / CF, duke siguruar kontroll te sakte si ne shpejtesi ashtu edhe ne saktesi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

mousepad

Ngjyra

Be the first to review “Gaming mouse pad Textured Surface B 080”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gaming mousepad bloody online ne dyqan taxi

Gaming mouse pad Textured Surface B 080