Gaming Mouse Pad B072 Bloody per kompjuter

1,499 L

Ka stok

KODI: h-009987603 Kategori: ,

GAMING MOUSE PAD B072

Gaming mouse pad B072 me siperfaqe te bute dhe te lemuar per te levizur lirshem mouse ne te gjithe hapesiren e tij.

E perkryer per shpejtesine dhe kontrollin, Bloody permban siperfaqe prej pelhure qe ju jep saktesi dhe rehati ekstreme.

Siperfaqja e sakte dhe e qendrueshme ndjen cdo levizje te mouse per nje kontroll dhe levizje me te lehte.

Materiali prej tekstili me cilesi te larte ofron rehati dhe manovrim ne te njejten kohe. I pershtatshem per te gjithe llojet e mausit.

Nuk rreshqet ne tavoline, pasi pjesa e poshtme eshte e gomuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

mousepad

Ngjyra

Be the first to review “Gaming Mouse Pad B072 Bloody per kompjuter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse pad optical a4 bloody b 072 online ne dyqan taxi

Gaming Mouse Pad B072 Bloody per kompjuter