Set Tasash prej qelqi 4n1 | Tasa dhe tabaka per kuzhinen

1,290 L

Ka stok

  • Sherbejne si ene kuzhine edhe dekor.
  • Material porcelani dhe bambuje tejet kualitativ.
  • Pastrohen shum lehte.
  • Ngjyre e bardhe.
KODI: K-200720-058 Kategori: , ,

SET TASASH PREJ QELQI 4N1

Nese deshironi ene kuzhine ose me sakte tasa te cilet jane shume praktike dhe funksionale sherbejne edhe ne menyre perfekte edhe si dekor per kuzhinen tuaj. Atehere ne ju sjellim setin i cili perbehet nga tre tasa prej qelqi edhe nje tabak mbajtese prej druri.

TASA DHE TABAKA PER KUZHINEN

Keta tasa jane shume rezistente te mire ndaj nxehtesise edhe jane shume miqesore me mjedisin.

set pjatash dekor kuzhine bli online dyqan taxiPastrohen shume lehtesisht me uje te bollshem ose ne lavastovilje, pasi perbehen nga materiali i qelqiit i cili njhet si nje material shume i paster dhe jo ngjites.

Tasat qendrojne shume mire edhe ne mikrovale edhe frigorifer per te mbajtur ushqimin me te gjitha vlerat e tij ushqyese.

Keto tasa jane teper rezistentë nga demtimet e vogla si thyerja dhe gërvishtja për shkak të materialit cilësor të porcelanit të përdorur.

Tasat kane nje permase prej 15 cm kurse tabakaja ka nje madhesi prej 45 cm

Bli Online cilesine me te larte ne treg ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

tasa

Ngjyra

Be the first to review “Set Tasash prej qelqi 4n1 | Tasa dhe tabaka per kuzhinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set pjatash dekor kuzhine bli online dyqan taxi

Set Tasash prej qelqi 4n1 | Tasa dhe tabaka per kuzhinen