Set stilues per floket 5 ne 1 DSP 50063A

4,990 L

Ka stok

 • Modeli DSP 50063A
 • 3 opsione temperature
 • Materiali qeramike
 • Mbrojtja nga mbinxehja
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 850-1000W
KODI: i237021103 Kategori: ,

SET STILUES PER FLOKET 50063A

Set stilues me kreher elektrik nga Dsp 50063 me 2 nivele shpejtesie dhe sistem mbrojtes nga mbinxehja. Nje zgjidhje e avancuar per te krijuar stile te ndryshme flokesh ne menyre te lehte dhe efikase.

Kjo pajisje vjen me kapacitet fuqie prej 850-1000W, duke garantuar performancen optimale per formimin e stilimeve te ndryshme.

Me koke per floke me volum siguron shtim te ndjeshem volumi ne floket tuaj, si dhe dy koka per kacurrela te vogla dhe me te medha.

Kreheri elektrik DSP 50063 vjen gjithashtu me koke per drejtimin e flokeve. Sistemi i mbrojtjes nga mbinxehja siguron qendrueshmeri per perdorim afatgjate.

Specifika:

 • Modeli DSP 50063A
 • 3 opsione temperature
 • Materiali qeramike
 • Mbrojtja nga mbinxehja
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 850-1000W
 • Shpejtesia e rrotullimit: 27000 RPM

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Stilues Flokesh

Main Menu

kreher elektrik dsp online ne dyqan taxi

Set stilues per floket 5 ne 1 DSP 50063A