Set me shall dhe kapuc

1,290 L

Ka stok

  • Set me shall dhe kapuc
  • Mosha: 2-6 vjec
  • Ngjyra: Bezhe, e kuqe, bojeqielli dhe roze
KODI: i2371402 KATEGORIA:

Set me shall dhe kapuc

Set me shall dhe kapuc ne ngjyre te ndryshme, per vogelushet.

Thurje e jashtme akrilike me elasticitet te larte dhe pjese te brendshme leshi artificial i bute i ngrohte.

Njengjyreshe, me vija vertikale
Mosha: 2-6 vjec
E mbajne femijen shume ngrohte
Ngjyra: Bezhe, e kuqe, bojeqielli dhe roze


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

shall

Main Menu

set kapuc shall per femije ne dyqan taxi

Set me shall dhe kapuc