Set profesional per qerpiket Lash Lift

1,490 L

Ka stok

KODI: i237021181 Kategori: ,

SET PROFESIONAL PER QERPIKET

Set profesional per qerpiket, per krehjen dhe ngritjen e qerpikeve edhe ne kushte shtepie.

Ky set profesional per ngritjen e qerpikeve eshte gjithcka qe ju nevojitet per te pasur gjithmone qerpike te bukur te lakuar pa nevojen e pajisjeve te tjera, rimelit apo extensions.

Kutia permban locion permanent x1, fiksues x1, hidratues x1, pastrues x1, ngjites x1 dhe tampone silikoni x5(S, M, M1, M2, L).

Efektivitet pas perdorimit deri ne 3 muaj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Produkte kozmetike

Main Menu

set profesional per qerpiket ne dyqan taxi

Set profesional per qerpiket Lash Lift