Set pjatash plastike – Shumengjyreshe – Rezistente

590 L

Ka stok

  • Seti permban 6 pjata plastike me ngjyra te ndryshme
  • Te pershtatshme per perdorim ne mikrovale apo frigorifer
  • Material plastik ABS cilesor
  • Diametri: 19 cm
  • Rezistente ndaj temperaturave te ftohta dhe te ngrohta
KODI: 3830069729058 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

SET PJATASH PLASTIKE – 6 COPE

Set pjatash plastike shumengjyreshe te pershtatshme per kuzhinen tuaj. Me nje cmim ekonomik qe ofron cilesine maksimale. Seti permban 6 pjata plastike me ngjyra te ndryshme.

SET PJATASH NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

Seti i pjatave mban ushqime te ngrira dhe te ngrohta. Ky set perbehet nga plastika cilesore ABS, pa toksina apo substanca te demshme per ushqimet dhe per shendetin tuaj. Seti eshte i pershtatshem per perdorim mikrovale apo ne frigofer. Pjatat kane nje diameter prej 19 cm. ideale per te mbajtur ushqim te bollshem.

SET PREJ PJATASH PLASTIKE- SHUMENGJYRESHE-REZISTENTE set-pjatash-ne-shitje-online-dyqan-taxi

  • Seti permban 6 pjata plastike me ngjyra te ndryshme
  • Te pershtatshme per perdorim ne mikrovale apo frigorifer
  • Material plastik ABS cilesor
  • Diametri: 19 cm
  • Kodi: VP0632

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Set pjatash plastike – Shumengjyreshe – Rezistente”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set pjatash plastike - Shumengjyreshe - Rezistente