Set per kujdesin e fytyres 3ne1 DSP 40032

1,390 L

Ka stok

 • Set per kujdesin e fytyres
 • Funksion 3ne1
 • Modeli DSP 40032
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Koha e punes: 120 minuta
 • Shpejtesia e rrotullimit: 8500 RPM
KODI: e2370249 Kategori: ,

SET PER KUJDESIN E FYTYRES

Set preres i rikarikueshem per kujdesin e fytyres mjekrres, mustaqeve, vetullave, hundes dhe vesheve i papershkueshem nga uji 3 ne 1 DSP.

Ky set per kujdesin dhe pastrimin e qimeve ne fytyre eshte i pajisur me motor me cilesi te larte 8500 rpm qe kombinon tehet e brendshme rrotulluese me dy tehe qe heqin shpejt dhe me saktesi qimet e padeshiruara pa ndjesine e tensionit ose dhimbjes.

Preresja e qimeve per veshet dhe hundet mundesohet nga bateri e integruar e rikarikueshme qe vjen me kabllo USB Type-C qe ju lejon ta karikoni edhe kur jeni ne levizje.

Nje vecori tjeter e kesaj pajisjeje eshte se eshte i papershkueshem nga uji dhe mund te perdoret ne dush.

Specifika:

 • Karikimi USB 3.7V 0.3A
 • Fuqia: 2 W
 • Bateri litiumi 500 mAh
 • Motori DC180
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Koha e punes: 120 minuta
 • Shpejtesia e rrotullimit: 8500 RPM
 • I papershkueshem nga uji: IPX5
 • Aksesore: prerese per hunde + vetulla + veshe + kreher + furce pastrimi + kabllo karikimi USB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Makina e qethjes

Main Menu

makine rroje dsp 40032 online ne dyqan taxi

Set per kujdesin e fytyres 3ne1 DSP 40032