Set me tre shporta me doreze imitim kashte

2,590 L

Ka stok

  • Set me tre shporta
  • Material imitim kashte
  • Me doreza anesore
  • Permasat: 30 x 25cm/25x 20cm/21.5 x 17.5cm
KODI: i23006611119 KATEGORIA:

SET ME TRE SHPORTA

Set me tre shporta me doreze me veshje te jashtme prej imitim kashte, me astar te papershkueshem nga uji.

Bere nga materiale te cilesise se larte, te qendrueshme dhe praktike. E thjeshte dhe terheqese shtoni me lehtesi nje pamje natyrale, elegante klasike ne shtepine tuaj nga shporta e punuar me dore.

Kaq unike e perfekte per ti dhene ambienteve tuaja nje pamje me te vecante e te kendshme.

Perfekte per mbajtur lule te ndryshme si te thata, artificiale ose natyrale etj.

Vjen me dy doreza ne anesore cka e bejne me te lehte per tu transportuar.

Permasat: 30 x 25cm/25x 20cm/21.5 x 17.5cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

set me shporta me doreze ne dyqan taxi

Set me tre shporta me doreze imitim kashte