Set me tre pasqyra ne forme zemre

1,590 L

Ka stok

  • Set me pasqyra
  • Ne forme zemre
  • Tre pasqyra ne paketim
  • Permasat: 26 x 25 cm x 1.2cm
KODI: i230066160 KATEGORIA:

SET ME TRE PASQYRA

Set me tre pasqyra dekoruese per ambientet tuaja ne forme zemre.

Te bera nga xham i paster me siperfaqe te lemuar te veshur me kornize 1,2cm ne ngjyre gold.

Dizajn klasik dhe elegant ne forme zemre, te pajisura me litar per t’u varur ne mur.

Perfekte per tu vendosur ne ambientet e brendshme te shtepise, dhomes se gjumit, zyres, studios etj, per ti dhene ambienteve tuaja nje pamje me unike.

Specifika:

  • Set me pasqyra
  • Ne forme zemre
  • Tre pasqyra ne paketim
  • Permasat: 26 x 25 cm x 1.2cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

set me pasqyra online ne dyqan taxi

Set me tre pasqyra ne forme zemre