Set me tre mbajtese plastike per kuzhine

1,190 L

Ka stok

KODI: i23702111176 Kategori: ,

SET ME MBAJTESE PLASTIKE KUZHINE

Set me tre mbajtese organizues te bera prej plastike rezistente per kafe, kripe dhe sheqer. Jane shume te qendrueshem dhe nuk thyhen lehte.

Dizajn modern qe pershtatet me cdo kuzhine. Te pajisura me kapak i cili nuk lejon depertimin e lageshtise, pluhurave dhe insekteve.

Vjen me tabaka e cila eshte me doreze dhe e levizshme.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

mbajtese per kripe sheqer kafe ne dyqan taxi

Set me tre mbajtese plastike per kuzhine