Set me tre furca per syte Real Technique

Ka stok

KODI: i23702111204 Kategori: ,

SET ME TRE FURCA PER SYTE

Set me tre furca ideale per syte per te aplikuar lehte eye shadow dhe blenduar.

Furcat Eye Shade + Blend jane te dizajnuara per aplikim te lehte te toneve me dy ngjyra. Perdoreni me pluhur ose ngjyra kremoze.

Aplikoni nuancen me nje levizje fale fijeve super cilesore te furcave. I persosur per aplikimin dhe sfumimin e konturit te syve duke siguruar nje perfundim te barabarte profesional.

Furca me dy ane vjen gjithashtu me nje koke kreheri per vetullat per tu dhene formen e deshiruar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

set me furca makeupi ne dyqan taxi

Set me tre furca per syte Real Technique