Set me luge per kuzhinen prej bambuje | 5 cope

490 L

Ka stok

 • Madhësia: Përafër. 11,8 x 2,4 x 0,4 inç
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Te sigurta per t’u perdorur.
 • Nuk e percjellin nxehtesine.
KODI: set-me-luge-per-kuzhinen Kategori: , ,

SET ME LUGE PER KUZHINEN PREJ BAMBUJE

Seti me luge prej bambusë jane rezistente dhe të sigurta për t’u përdorur. Ky set me lugë gatimi dhe servirje thith shumë pak lagështi kështu që nuk do të marre arome te pakendshme, është gjithashtu natyrshëm më i fortë dhe më i qëndrueshëm se lugët e tjera prej druri pasi nuk do të thithë aromat e ushqimit, njollat ​​ose nuk do të ndotë ushqimin tuaj.

Praktike dhe te lehta, të lehta për t’u varur. Ideale për enë gatimi jo-ngjitëse ose çelik inox, tenxhere qeramike ose dhe tigan.

SPECIFIKAT:
 • Ngjyra: siç tregohet.
 • Materiali: bambu.
 • Madhësia: Përafër. 11,8 x 2,4 x 0,4 inç
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Te sigurta per t’u perdorur.
 • Nuk e percjellin nxehtesine.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Set me luge per kuzhinen prej bambuje | 5 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me luge kuzhine

Set me luge per kuzhinen prej bambuje | 5 cope