Set me kontenitore qelqi per ushqim

1,490 L

Ka stok

  • Set me kontenitore per ushqim
  • Material qelqi
  • Me kapak te rrumbullaket
  • Permasa 9×25, 9×20, 9x15cm
KODI: i237021142 Kategori: ,

SET ME KONTENITORE

Set me kontenitore qelqi me dizajnin me te vecante, te pershtatshem per ushqim si drithera, fruta te thata, fara, arra , biskota etj.

Mbani ushqimet te thata te ruajtura mire dhe higjienike me keto ene qelqi me kapak te rrumbullaket.

Seti vjen me tre permasa te ndryshme 9×25, 9×20, 9x15cm. I persosur per ruajtjen dhe mbajtjen e ushqimit ne menyre higjienike.

Dizajni transparent i trupit prej qelqi e ben me te lehte te shikoni sasine e mbetur te ushqimit brenda ketyre kontenitoreve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

shishe qelqi

Main Menu

kontenitore qelqi me kapak ne dyqan taxi

Set me kontenitore qelqi per ushqim