Set me kapese dhe gura per floket Blinger kids

990 L

Ka stok

KODI: i230066155 Kategori: ,

SET ME KAPESE DHE GURA PER FLOKET

Set me kapese dhe gura ndricues per te zbukuruar floket. Argetoni vogelushet duke i bere ato te ndihen te vecanta me keto gure kristali ne floket apo veshjet e tyre.

Me madhesi dhe ngjyra te ndryshme per te krijuar pamje terheqese. Nje mjet stilimi i thjeshte dhe teper i vecante.

Modele flokesh me stil dhe te personalizuar mund te krijohen per raste te ndryshme. Jo vetem kaq por kapesen me gura mund ta perdorni edhe per te zbukuruar canten, kuti, veshje, apo kepuce etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kapese flokesh

Main Menu

kapese flokesh me gura kristali ne dyqan taxi

Set me kapese dhe gura per floket Blinger kids