Set me 7 kosha dekori prej kashte

2,490 L

Ka stok

  • Materiali: imitim kashte
  • Sasi: 7 cope
  • Permasat: 28x10cm / 26x9cm / 24x8cm / 22x7cm / 20x6cm / 18x5cm / 16x4cm
KODI: i23702198 Kategori: ,

SET ME 7 KOSHA PREJ KASHTE

Set me 7 kosha prej kashte qe mund te perdoren si kosha mbajtes frutash e perimesh ne tryezen e ngrenies ose ne kuzhine.

Mund te perdoren gjithashtu si dekor ne ambiente te ndryshme per te vendosur libra dhe aksesore dekori.

Shportat jane te endura me dore, me rregullim delikat dhe simetrik, cilesi te larte dhe mjeshteri unike.

Krijuar posacerisht per t’ju ndihmuar ne organizimin dhe rregullimin e kuzhines tuaj, ato ofrojne nje zgjidhje ne mode dhe te dobishme.

Specifika:

  • Materiali: imitim kashte
  • Sasi: 7 cope
  • Permasat: 28x10cm / 26x9cm / 24x8cm / 22x7cm / 20x6cm / 18x5cm / 16x4cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

kosh

Main Menu

kosha kashte dekorative online ne dyqan taxi

Set me 7 kosha dekori prej kashte