Set me 4 organizuese per erezat e kuzhines

990 L

Ka stok

  • Pastrohen lehtesisht.
  • Luge e disponueshme ne cdo kuti
  • Material: plastik
  • Ngjyra: e bardhe, mente, roze
KODI: i237021171 Kategori: ,

SET ME 4 ORGANIZUESE PER EREZAT

Set me 4 organizuese unike me luge dhe kapak per erezat e kuzhines.

Me kater pjese te bera nga plastika cilesore, jane ndihmesi i perkryer ne kuzhine per ruajtjen e erezave tuaja.

Dizajn modern dhe higjienik me kapak teper komod per t’u hapur, mban larg pluhurat apo papasterti te ndryshme si dhe derdhjen e erezave.

Specifika:

  • Pastrohen lehtesisht.
  • Luge e disponueshme ne cdo kuti
  • Material: plastik
  • Ngjyra: e bardhe, mente, roze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

set me organizues erezash online ne dyqan taxi

Set me 4 organizuese per erezat e kuzhines