Set me 3 tava gatimi me forma te ndryshme

1,490 L

Ka stok

KODI: i23702111210 Kategori: ,

SET ME 3 TAVA GATIMI

Set me 3 tava qe duhet te kete cdo amvise. Ideale per te pergatitur embelsirat tuaja te preferuara me format me te bukura.

Material me veshje cilesore qe nuk ngjit dhe pjese anesore qe hapen duke mos e prishur formen. Forma e kekut eshte prej celiku karboni te cilesise se larte, jo toksike dhe miqesore me mjedisin, shume e sigurt dhe jo ngjitese.

Seti permban 3 forma te ndryshme zemer, rrethore, katrore. Material i sigurt dhe i shendetshem, i pademshem per shendetin.

I sigurt per tu perdorur ne furre dhe mikrovale. Temperatura e rezistences ndaj nxehtesise: 500℉ (260℃); i pershtatshem per pjekje ne shtepi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tave Pjekje

Main Menu

tava gatimi me forma te ndryshme ne dyqan taxi

Set me 3 tava gatimi me forma te ndryshme