Set me 5 tasa me dizajn te bukur | Storage Box

1,200 L

Ka stok

 • Kane një strukturë të qëndrueshme dhe cilësore.
 • Tasat shton elegancën në kuzhinën tuaj me modelin e saj elegant të luleve.
 • Ato zë hapësirë ​​minimale me strukturën e saj të ndërthurur.
KODI: set-me-5-tasa Kategori: ,

SET ME 5 TASA ME DIZAJN TE BUKUR

Ju kurrë nuk do të humbisni ushqimin e freskët në tryezën tuaj me setin e tasava që do të sigurojnë që ushqimi juaj të jetë i freskët për një kohë të gjatë. Ju nuk keni më nevojë të hidhni ushqimin qe ju tepron. Me 3 tasa të smaltuar, ju mund të ruani mbetjet dhe t’i ngrohni përsëri në këto tenxhere, kështu që të kurseni kohë.

STORAGE BOX PER USHQIM TE FRESEKET

Erërat e produkteve që vendosni në frigorifer nuk do të përzihen dhe do të ruhen në një mënyrë të shëndetshme. Seti ofron zgjidhje optimale për ruajtje me madhësi dhe dimensione të ndryshme. Ky set, i përbërë nga 3 tasa magazinimi në madhësi të ndryshme, me kapak plastike prej vakumi, smalt prej porcelani të jashtëm.

Tasat jane me ngjyra të gjalla dhe modele të përshtatshme për shëndetin nuk zbehet, nuk mund të njolloset, ju mund ta mbroni ushqimin tuaj për një kohë të gjatë dhe lehtë mund ta ruani në frigorifer falë kapakëve të saj plastikë që parandalojnë hyrjen e ajrit në tas, siguron që ushqimi të mbetet i freskët për shumë më gjatë.

Specifikat:set me 5 tasa storage box
 • Kane një strukturë të qëndrueshme dhe cilësore.
 • Tasat shton elegancën në kuzhinën tuaj me modelin e saj elegant të luleve.
 • Ato zë hapësirë ​​minimale me strukturën e saj të ndërthurur.
 • Permasat e tasit te vogel : 10 cm x 4,2 cm
 • Permasat e tasit te mesem: 12 cm x 4,5 cm
 • Permasat e tasit me madhësi të madhe: 14 cm x 5 cm

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Set me 5 tasa me dizajn te bukur | Storage Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me 5 tasa bli online

Set me 5 tasa me dizajn te bukur | Storage Box