Set me 10 ene gatimi Hoff Bakermann

Ka stok

  • Set gatimi
  • Me 10 pjese
  • Dy tenxhere, tave, tigan i thelle me kapak , dy tigane pa kapak
  • Veshje jo ngjitese
KODI: e2370279 Kategori: ,

SET ME 10 ENE GATIMI

Me nje dizajn elegant metalik qe bie ne sy, ky set me 10 ene gatimi eshte seti qe i nevojitet cdo kuzhine.

Duke perfshire dy tenxhere, tigan dhe tave te thelle me kapak, si dhe dy tigane pa kapak tani mund te pergatisni nje mori pjatash te shijshme pa problem.

Bere nga material granit me cilesi te larte, cdo ene eshte projektuar per perdorim te vazhdueshem afatgjate. Me shtrese te brendshme jo ngjitese do te kerkoje pak ose aspak vaj, per ushqime me te shendetshme.

Me shperndarje te barabarte te nxehtesise mundeson gatim me te shpejte dhe me te shijshem te ushqimeve.

Siperfaqe e cilesise se larte gatimi jo ngjitese per gatim me te mire te ushqimit duke ruajtur vlerat ushqyese.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

set enesh kuzhine hoff backerman ne dyqan taxi

Set me 10 ene gatimi Hoff Bakermann