Set furcash grimi me mbajtese lekure

1,490 L

Ka stok

  • Set furcash
  • Mbajtese lekure
  • Ngjyra: jeshile e erret, e verdhe, lejla
  • Permasat e mbajteses 20 x 8 cm
KODI: i23702173 Kategori: ,

SET FURCASH GRIMI ME MBAJTESE

Set i plote furcash grimi per te gjitha hapat e make upit, me mbajtese lekure qe hapet me ane te nje zinxhiri.

Kjo mbajtese furcash grimi prej lekure me dizajn mbulues, mban larg pluhurit dhe papastertive furcat e kozmetikes.

Menyra e persosur per te ruajtur kozmetiken. Seti eshte i pershtatshem si per perdorim ne shtepi ashtu edhe per udhetime.

Specifika:

  • Set furcash
  • Mbajtese lekure
  • Ngjyra: jeshile e erret, e verdhe, lejla
  • Permasat e mbajteses 20 x 8 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

furca grimi me mbajtese ne dyqan taxi

Set furcash grimi me mbajtese lekure