Set blenderi me gote 4 ne 1 DSP KM1093

3,290 L

Ka stok

KODI: d2324823 Kategori: ,

SET BLENDERI ME GOTE 4 NE 1

Set blenderi me gote dhe tas te vecante per grirjen e mishit. Pajisje me 4 funksione ne nje te vetme.

Dizajn praktik dore per me shume lehtesi gjate perdorimit dhe dy butona ne trupin e tij per te zgjedhur shpejtesine qe ju nevojitet.

I pajisur me filxhan 700 ml + rrahese vezesh + filxhan per mish te grire 500ml + shufër për përzierje. Multifunksional mund te perdoret ne ushqime te ndryshme.

Fale shpejtesise se larte dhe teheve te celikut do te copetoje ushqimet imtesisht ne pak caste.

Specifika:

-Modeli: KM-1004 А
-Numri i shpejtesive: 2 nivele
– Konsumi i energjisë: 500W
-Modaliteti Turbo: Po
-Materiali plastike, inox
-Vellimi i tasit: 500ml
-Sistemi: 4 ne 1
-Furnizimi me energji elektrike: 220-240V 50Hz 200W


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Fuqia Watt

500watt

Be the first to review “Set blenderi me gote 4 ne 1 DSP KM1093”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore 4ne1 online ne dyqan taxi

Set blenderi me gote 4 ne 1 DSP KM1093