Set blender dore me 4 pajisje ne 1 DSP KM1116

3,490 L

Ka stok

KODI: d2324827 Kategori: ,

SET BLENDER DORE 4 NE 1

Set blender dore me permasa shume praktike dhe efikas per perdorim ne gatimet e vakteve te perditshme.

Kater funksione ne nje pajisje te vetme, me dy filxhane per copetimin dhe grirjen e ushqimeve te ndryshmme 500 dhe 600ml.

Pjeset jane te ndashme per me lehtesi te larjes se tyre pas perdorimi.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 700W
  • Ndryshimi i shpejtesise
  • Materiali: ABS
  • Shufra prej celiku inox
  • Me filxhan 600 ml, rrahese vezesh, filxhan copezues ushqimi 500 ml, shufer per perzierje

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Set blender dore me 4 pajisje ne 1 DSP KM1116”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

km116 dsp blender dore online ne dyqan taxi

Set blender dore me 4 pajisje ne 1 DSP KM1116