Set blender 4ne1 DSP KM1091

3,390 L

Ka stok

KODI: d2324861 Kategori: ,

SET BLENDER 4NE1

Set blender 4 ne 1 pajisje te vetme, i pershtatshem per cdo kuzhine shtepie dhe restoranti.

Me dizajn ergonomik, i lehte ne kapje dhe perdorim.

Dizajn kunder sperkatjes me teh celik inox me mbulese ne forme kupole per te mos sperkatur lengjet jashte enes.

I pajisur me nje ene me kapacitet 500ml dhe nje gote 700 ml per te bere smoothie apo lengje frutash dhe nje koke shtese per rrahjen e vezeve apo produkteve ushqimore te tjera.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240 V
  • Fuqia: 400 W
  • Motor i fuqishem
  • Teh celik inox i qendrueshem
  • Pastrohet shume lehte
  • Kapaciteti i gotes: 700 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Set blender 4ne1 DSP KM1091”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set blender 4ne1 online ne dyqan taxi

Set blender 4ne1 DSP KM1091