Zgjatues rubineti me dispenser per sapunin e lengshem

Ka stok

KODI: i23702111217 Kategori: ,

ZGJATUES RUBINETI ME DISPENSER

Zgjatues rubineti me dispenser per sapunin e lengshem dhe detergjent enesh per te hequr lehtesisht njollat e yndyres nga pjatat dhe gotat.

Me dy ingranazhe per daljen e ujit me pak ose shume presion.

Vjen me zgjatues fleksibel qe mund te levize ne cdo kend qe deshironi per te pastruar cdo cep. Tubi mund te zgjatet dhe terhiqet lirshem deri ne 90 cm.

Kaloni lehtesisht nga modaliteti i rrjedhjes se ujit ne ate te dushit ose shkumuesit me detergjent.

Bere nga material cilesor rezistent ndaj perdorimit afatgjate dhe nxehtesise.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rubinete

Main Menu

rubinet me dispenser per lavaman ne dyqan taxi

Zgjatues rubineti me dispenser per sapunin e lengshem