Rubinet elektrik per uje te ngrohte | Bli Online

3,490 L6,400 L (-45%)

Ka stok

Harxhim i ulet i energjise elektrike.
I lehte per tu montuar dhe per tu perdorur.
Per 3-5 sekonda nxehtesia e ujit arrin temperature 30-60ºC.
Uji eshte i ndare nga elektriciteti qe siguron nje mbrojtje maksimale.
Presioni i ujit 0.04-0.5 Mpa.
Tensioni 220 V.
Fuqia 3000W.

KODI: rubineti-ngrohes-uji-elektrik-pa-ekran Kategori: , , Etiketime: , ,

RUBINET UJI ELEKTRIK | EKRAN DIGJITAL

Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit , Porosit online ne Dyqan Taxi !

Modern & me cilesi te larte.
Eshte ndertuar prej kromit te perpunuar posacerisht per te ofruar rezistence ndaj gerryerjes .Gerryerja mund te shkaktohet nga detergjentet me perberje acide si dhe kriperat e ujit. Ka nje filter te brendshem dhe nje valvule me saktesi te larte . Te cilat rregullojne temperaturen dhe sasine se ujit. Gjithashtu ka nje mekanizem funksionimi te qete dhe disqe qeramike te qendrueshme per konsum me te ulet te ujit.

RUBINET ELEKTRIK NE DYQAN TAXI

Harxhim i ulet i energjise elektrike.
I lehte per tu montuar dhe per tu perdorur.
Per 3-5 sekonda nxehtesia e ujit arrin temperature 30-60ºC.
Uji eshte i ndare nga elektriciteti qe siguron nje mbrojtje maksimale.
Presioni i ujit 0.04-0.5 Mpa.

Rubinet Elektrik me Tension 220 VOLT

Fuqia 3000W.

Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Rubinete

Be the first to review “Rubinet elektrik per uje te ngrohte | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rubinet eletrik ne shitje online ne dyqan taxi

Rubinet elektrik per uje te ngrohte | Bli Online

3,490 L6,400 L (-45%)

Shto ne Shporte