Rrugice per tualetin

490 L

Ka stok

  • Pastrohet lehtesisht.
  • Ofron rehati dhe butesi per kembet tuaja.
  • Mban ambientin te paster dhe te sigurt.
  • Dimensionet: 40 x 60 cm
KODI: t00654 Kategori: ,

Rrugice per tualetin

Rrugice me siperfaqe te bute dhe me gomine te parreshqiteshme ne pjesen fundore.

Ideale per tu vendosur ne pragun e deres se tualetit.

Me dizenjo minimaliste te shputave te kembeve.

Zgjidhni midis ngjyrave dhe modeleve.

Mban ambientin te paster dhe te sigurt.

Dimensionet: 40 x 60 cm

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Rrugice per tualetin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu