Rrugice per pragun e deres 40x70cm

490 L

Ka stok

  • Tapet per pragun e deres.
  • Kombinohet lehtesisht cdo ambient.
  • Eshte me gomine kunder rreshqitjes.
  • Shkrimi : Welcome
  • Permasat: 40×70 cm
KODI: t4834 Kategori: ,

RRUGICE DERE

Rrugice per pragun e deres.

Me nje material te plote dhe kunder rreshqitjes.

Mund ta vendosni kudo pasi eshte lehtesisht e kombinueshme .

Vjen ne permasa 40cm X 70 cm.

Shkrimi mbi rrugice : welcome

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Rrugice per pragun e deres 40x70cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrugice dere 40×70 cm

Rrugice per pragun e deres 40x70cm