Rrobdishamber Line me kapuc, M, E kuqe

4,990 L

Ka stok

162099-1

KODI: 3838716566964 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishamber Unisex

  • Kodi: VP0489.
  • Kaq i nevojshem pas dushit.
  • Material cilesor pambukut dhe mikrofibri te bute qe siguron rehati maksimale.
  • I përshtatshëm për meshkuj dhe femra.
  • Me kapuc, rrip dhe xhepa anesor.
  • Dizanj i bukur.
  • Lahet në 40 ° C.
  • Masa M.
  • Ngjyre e kuqe.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Be the first to review “Rrobdishamber Line me kapuc, M, E kuqe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrobdishamber Line me kapuc, M, E kuqe