Rrobdishamber Babete, L, Roze

4,890 L

Ka stok

162081-1

KODI: 3838716566704 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishamber Babete Roze

Rrobdishamber Babete

  • Kodi: VP0483
  • Kaq i nevojshem pas dushit.
  • Material cilesor pambukut dhe mikrofibri te bute qe siguron rehati maksimale.
  • I përshtatshëm për femra.
  • Me jakë te bukur, rrip dhe xhepa anesor.
  • Lahet në 40 ° C.
  • Masa L.
  • Ngjyre roze.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Be the first to review “Rrobdishamber Babete, L, Roze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrobdishamber Babete, L, Roze