Rrjete elastike per mbajtjen e sendeve

Ka stok

  • Rrjete organizuese
  • Me shirita ngjites
  • Ngjyre e zeze
  • Permasat: 25x25cm
KODI: i237021161 KATEGORIA:

RRJETE ELASTIKE ORGANIZUESE

Rrjete elastike organizuese e bere nga materiali poliester premium. Eshte rezistente dhe i mban sendet e ndryshme ne menyre te qendrueshme dhe te sigurta.

Jo vetem qe eshte e pershtatshme per siperfaqe me push, por mund te ngjitet ne sipërfaqe te lemuara me shiritin ngjites.

Zgjidhja me e mire per organizimin e sendeve te ndryshme ne nje hapesire te ngushte. Mund te vendosni telefonin, karten, faturat, syzet dhe sende te tjera te vogla ne te.

Specifika:

  • Rrjete organizuese
  • Me shirita ngjites
  • Ngjyre e zeze
  • Permasat: 25x25cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

rrjete organizuese sendesh ne dyqan taxi

Rrjete elastike per mbajtjen e sendeve