Rrip ndihmes per ecjen e femijeve Baby Walker

990 L

Ka stok

KODI: i23702111200 KATEGORIA:

RRIP NDIHMES PER ECJEN E FEMIJEVE

Rrip ndihmes e krijuar per te ndihmuar ne ecjen e femijeve, me strukture per me shume rehati dhe siguri.

Rripi i ecjes eshte i bere nga materiale eko miqesore, te buta dhe te rehatshme me lekuren e  te vegjelve. I pershtatshem per femije nga 5 deri 15 muajsh.

Sigurohuni qe bravat plastike te jene shtrenguar para perdorimit dhe me pas lironi duart duke perdorur kete baby walker.

Shume komode dhe e pershtatur sipas trupit, keshtu qe femija eshte me i lire te levize ne kryerjen e levizjeve te ndryshme.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

rip mbajtes per bebe ne dyqan taxi

Rrip ndihmes per ecjen e femijeve Baby Walker