Rrethore per bebe 6-18 muaj

4,290 L

Ka stok

KODI: i23702111264 Kategori: ,

RRETHORE PER BEBE

Rrethore per bebe me ulese te rehatshme dhe baze me 6 rrota, e pershtatshme per femijenga 6 deri 18 muaj.

Nxisin mesimin e ekuilibrit dhe te qendruarit ne kembe duke mundesuar perpjekjen per te filluar hedhjen e hapave te para.

Me 6 rrota ne baze mundeson femijen te levize ne cdo drejtim qe deshiron pa veshtiresi. Me kembe te trasha plastike, me kapacitet mbajtes ngarkese maksimale deri ne 20 kg.

Me tabaka te madhe plastike, e perkryer per kohen e ushqimit ose per tu argetuar me lodrat e integruara.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karroce

Main Menu

rrethore per bebe online ne dyqan taxi

Rrethore per bebe 6-18 muaj