Rreshqitese loder per femije | Penguin race

1,300 L

Ka stok

KODI: Q-9876939 Kategori: ,

RRESHQITESE LODER PER FEMIJE

Rreshqitese loder per femije me tre pinguine qe ngjiten shkallet dhe rreshqasin poshte.

Montim i lehte, shume i qendrueshem dhe me cilesi te larte. Rekomandohet per femijet e moshes 3 vjec e lart.

Tre pinguinet qe ngjiten shkalleve dhe rreshqasin poshte jane emocionues per t’u pare dhe do te sjellin nje buzeqeshje ne fytyren e te voglit tuaj,


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Rreshqitese loder per femije | Penguin race”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder per femije me pinguin shitje online ne dyqan taxi

Rreshqitese loder per femije | Penguin race