Robdishamber Pambuk per vajza – C Rudy for Ladies

2,690 L

Ka stok

 • Aksesor i nevojshem pas dushit
 • Material cilesor 100 % pambuk,
 • I përshtatshëm për femije te moshes 12 vjec
 • Me xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc
 • Dizenjuar per vajza
 • Ngjyra: Roze
KODI: 3838716552127 Kategori: , ETIKETIMI:

ROBDISHAMBER PER VAJZA – C RUDY

Robdishamber pambuk per femije eshte nje aksesor shume i nevojshem per dushin. Femijet tuaj do te ndihen shume komod me te fale butesise maksimale qe ofron. Porosit tani ne Dyqan Taxi dhe merre me cmimin me te mire ne treg.

Robdishamberi per vajza eshte i perbere nga nje material 100 % pambuk natyror dhe i ofron femijes tuaj rehati optimale. Femijet tuaj te vegjel do te kenaqen kaq shume kur te vishen prej tij menjehere pas dushit. Robdishamberi eshte shume praktik per t’u veshur si dhe per t’u lare nga ju. Ai perbehet nga  xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc duke e veshur mjaft mire femijen tuaj.

Ky rrobdishamber eshte i pershtatshem per vajza.

 

ROBDISHAMBER PER VAJZA – COTTON C RUDY FOR LADIES

 • Aksesor i nevojshem pas dushitrobdishamber-per-vajza-ne-shitje-online-dyqan-taxi
 • Material cilesor 100 % pambuk
 • I përshtatshëm për femije te moshes 12 vjec
 • Me xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc
 • Dizenjuar per vajza
 • Ngjyra: Roze
 • Kodi: VP0746

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

robdishamber

Ngjyra

Be the first to review “Robdishamber Pambuk per vajza – C Rudy for Ladies”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Robdishamber Pambuk per vajza - C Rudy for Ladies