Robdishamber Babete, L, Bezh

4,890 L

Ka stok

162077-1

KODI: 3838716566674 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishamber Babete Bezh

Rrobdishamber Babete

  • Kodi: VP0479
  • Kaq i nevojshem pas dushit
  • Material cilesor pambukut dhe mikrofibri te bute qe siguron rehati maksimale
  • I përshtatshëm për femra
  • Me jakë te bukur, rrip dhe xhepa anesor
  • Lahet në 40 ° C.
  • Masa L
  • Ngjyre bezhe.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Be the first to review “Robdishamber Babete, L, Bezh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Robdishamber Babete, L, Bezh