RainBrella | Mbrojtes per xhamin e makines

1,200 L

Ka stok

 • Rrit dukshmërinë dhe sigurinë gjatë ngasjes në kushte të këqija të motit.
 • Formulë e pastër kristalore, pa mjegull.
 • Vendoset lehte, praktike.
 • Material cilesor dhe rezsitent.
 • Ndihuni te sigurt ne cdo moment.
KODI: 6932659653266 Kategori: ,

RAINBRELLA MBROJTES PER XHAMIN E MAKINES

RainBrella është një mbrojtes për xhamin tuaj të përparmë. Ky trajtim afatgjatë eviton elementet më të këqija të natyrës si eshte ujin, baltën, papastërtitë dhe te tjera, nga sipërfaqjae jashtme e xhamit.

RainBrella është nje produkt i shkëlqyer për përdorim në sipërfaqe shtesë xhami automobilistike siç janë pasqyrat anësore, xhamat anësorë dhe xhamat e pasmë.

Specifikat:rainbrella mbrojtes per xhamin e makine dyqan taxi blerje online
 • Rrit dukshmërinë dhe sigurinë gjatë ngasjes në kushte të këqija të motit.
 • Formulë e pastër kristalore, pa mjegull.
 • Vendoset lehte, praktike.
 • Material cilesor dhe rezsitent.
 • Ndihuni te sigurt ne cdo moment.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Aksesore Makinash

Be the first to review “RainBrella | Mbrojtes per xhamin e makines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

RainBrella | Mbrojtes per xhamin e makines