Raft organizues me rrota

4,290 L

Ka stok

  • Raft organizues
  • Me rrota ne baze
  • Material celik
  • Permasa 104 x 36 x 62cm
KODI: g23128 Kategori: ,

RAFT ORGANIZUES ME RROTA

Raft organizues me rrota i librave, bere nga material metalike, shume i qendrueshem dhe rezistent per perdorim afatgjate.

Ju mund t’i shihni dhe merrni librat tuaj te preferuar  me lehtesi nga raftet ne vend qe t’i grumbulloni ato.

I sigurt per femijet qendron solid dhe rezistent, me lartesi te persosur per femijet e moses 2 vjec e lart per te arritur libra.

Specifika:

  • Raft organizues
  • Me rrota ne baze
  • Material celik
  • Permasa 104 x 36 x 62cm

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Rafte

Be the first to review “Raft organizues me rrota”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft metalik per librat online ne dyqan taxi

Raft organizues me rrota