Raft organizues me tre kate dhe baze me rrota

3,690 L

Ka stok

  • Raft organizues
  • Material: Plastike
  • Ngjyra: E bardhe + Kafe
  • Dimensionet: 85x46x29.5cm
KODI: i2371032 Kategori: , Etiketime: , ,

RAFT ORGANIZUES

Raft organizues me baze me rrota dhe tre kate, qe sherben per te organizuar sende te ndryshme ne kuzhine apo dhome ndenjie dhe sallon.

I pershtatshem me hapesira te ndryshme dhe mund te levizet lehtesisht me rrota atje ku nevojitet.

Nje raft ideal qe pershtatet ne cdo cep per te mbajtur gjerat tuaja te nevojshme. Sherben edhe per transportin e objekteve nga nje ambient ne nje tjeter.

Perfekte per kuzhine, tualet, ose dhome gjumi, mund te mbani sendet tuaja ose ta perdorni si organizues kuzhine. Teper praktik me rrota te rrotullueshme 360 grade.

Specifika:

  • Rezistent ndaj ujit
  • Material: Plastike
  • Ngjyra: E bardhe + kafe
  • Dimensionet: 85x46x29.5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

,

Main Menu

raft dhome me 3 nivele ne dyqan taxi

Raft organizues me tre kate dhe baze me rrota