Raft organizimi per dhomen e femijeve

3,990 L

Ka stok

  • Raft organizimi
  • Me tre nivele
  • Material ABS
  • Me rrota ne baze
  • Dimensionet: 94 x 25 x 39 cm
KODI: i2370211152 Kategori: ,

RAFT ORGANIZIMI PER DHOMEN E FEMIJEVE

Raft organizimi me 3 ndarje, perfekt per organizimin e dhomes se vogelusheve tuaj me dizenjo te vecante dhe rrota ne baze.

Dizajn me kapacitet te madh – raft lodrash me 3 shtresa. Ne te mund te vendosni lodra, pelena, ushqime. Mban dhomen te paster dhe te organizuar.

Siperfaqe e lemuar dhe e rehatshme per ta prekur me skaje te rrumbullaketa, mban gjithcka te sigurt, nuk do te demtoje femijet.

Ngjyra terheqese qe pershtaten me cdo ambient te dhomes se femijeve duke i bere akoma dhe me terheqese.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft organizimi per dhomen e femijeve ne dyqan taxi

Raft organizimi per dhomen e femijeve