Raft muri me ngjitje

590 L

Ka stok

 • Raft muri
 • Me ngjitje
 • Forma humanoide
 • Dekorues dhe funksional
 • Materiali: PP
 • Madhesia: 33 x 14 x 13 cm
KODI: i23006611128 Kategori: ,

RAFT MURI ME NGJITJE

Raft muri me vete ngjitje ne siperfaqet e mureve apo pllakave te tualetit.

Material i forte bere nga plastika me cilesi te larte e cila eshte e qendrueshme dhe ngjitet fort, nuk bie dhe mund te perdoret per nje kohe te gjate.

Kursimi i hapesires: Raftet e murit do t’ju japin hapesire shtese ne tualet, dhoma gjumi, kuzhine, sallon etj duke shtuar nje dekor inovativ te lezetshem ne muret e shtepise.

Me funksione te ndryshme ruajtjeje, rafti do te sherbeje si aksesor i dobishem ne tualetin tuaj dhe do t’i mbaje sendet tuaja te organizuara.

Specifika:

 • Raft muri
 • Me ngjitje
 • Forma humanoide
 • Dekorues dhe funksional
 • Materiali: PP
 • Madhesia: 33 x 14 x 13 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

raft muri me ngjitje online ne dyqan taxi

Raft muri me ngjitje