Raft metalike me 2 nivele

1,990 L

Ka stok

  • Raft metalik me mbajtese druri.
  • Me 2 nivele.
  • Mund te vendosni fruta /perime/ libra/aksesore.
  • Dizajn elegant dhe praktik.
  • Madhësia: 27x17x29cm.
KODI: L22199001 Kategori: , ,

Shporte metalike me 2 rafte

Bërë nga hekur i fortë i cili ka cilësi të mirë kundër ndryshkut.

Shporta me dy shtresa siguron ruajtje të bollshme, kursim hapësire.

Kapacitet i fortë mbajtës, i fortë dhe jo i lehtë për t’u tundur.

Zgjidhja perfekte për të gjitha madhësitë e artikujve, ideale për ruajtjen e frutave, perimeve, makaronave, shisheve, kanaçeve, kanaçeve, biskotave dhe shumë ushqime të tjera kuzhine.

Mund të aplikohet për përdorim në kuzhinë, restorant, dhomë ngrënie dhe disa vende të tjera.

Zgjedhje e shkëlqyeshme për familjen dhe miqtë për bankete, festa.

Madhësia: 27x17x29cm.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Raft metalike me 2 nivele”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft metalik

Raft metalike me 2 nivele