Raft metalik per ne mur

1,890 L

Ka stok

  • Raft muri
  • Materiali: celik inox
  • Per tualet/kuzhine
  • Ngjyre e zeze
  • Permasa 38 x 60 x 15 cm
KODI: i23702111154 Kategori: ,

RAFT METALIK PER NE MUR

Ky raft metalik muri elegant me grepa te levizshem eshte krijuar per te sjelle stil funksional ne cdo dhome ne shtepine tuaj.

Perdoreni ne kuzhine, tualet, dhome gjumi, korridor, hyrje – ose kudo qe ju nevojitet nje zgjidhje per ruajtje.

Ky raft eshte bere nga aliazh alumini cilesor me siperfaqe rezistente ndaj korrozionit. Eshte i pershtatshem edhe per ambiente me lageshti si tualet (edhe ne dush) dhe kuzhine.

I projektuar per t’u perdorur edhe ne dush, me shume vrima kullimi uji largohet shpejt.

Mund te vendosni neraftet e ruajtjes shampo, balsam, xhel dushi etj dhe peshqire ne pjesen e poshtme. Ne kuzhine rafti mund te perdoret per te vendosur shishe me ereza, mbajtesja per te vendosur pecetat.

Specifika:

  • Raft muri
  • Materiali: celik inox
  • Per tualet/kuzhine
  • Ngjyre e zeze
  • Permasa 38 x 60 x 15 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft muri metalik ne dyqan taxi

Raft metalik per ne mur