Raft mbajtes me tre shporta metalike

3,890 L

Ka stok

KODI: i23702111235 Kategori: ,

RAFT ME TRE SHPORTA METALIKE

Raft me tre shporta metalike per kuzhine, dhomen e gjumit apo te ndenjies. Modeli me i vecante i mbajteses metalike e bukur dhe praktike.

Ideale per te mbajtur fruta, perime, rroba dhe lodra. Vjen me tre shporta metalike te levizshme.

Mund t’a vendosni ne kuzhine, tualet apo dhome gjumi. E shkelqyeshme per ruajtjen e fruta dhe perime, sende kuzhine, peshqire, produkte pastrimi, lodra, sende per kafshet shtepiake dhe aksesore te tjere.

Shporta e frutave ne forme rrjete metalike do t’ju ndihmoje te siguroheni qe gjithashtu ushqimet te kene mjaft ventilim fale dizajnit te ajrosshem.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

raft mbajtes per ushqime ne dyqan taxi

Raft mbajtes me tre shporta metalike