Raft druri mbajtes per libra

1,990 L

Ka stok

  • Raft druri
  • 5 ndarje librash
  • Permasa 61×31 cm
KODI: i23702111240 Kategori: ,

RAFT DRURI PER LIBRA

Raft druri mbajtes, modeli me i vecante dhe i bukur per te mbajtur librat tuaj.

Me nje dizanj te vecante me disa ndarje, i pershtatshem per cdo ambient shtepi, zyra, bibloteka etj.

Krijoni nje atmosfere qetesuese, ne menyre qe hapesira e zyres te mos jete me e merzitshme.

E pershtatshme per te ruajtur libra, dosje, dokumente dhe sende te tjera dekorative. Gjithashtu perfekte ne dhomen e femijeve per te organizuar albume fotografish dhe libra.

Specifika:

  • Raft druri
  • 5 ndarje librash
  • Permasa 61×31 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft mbajtes librash ne dyqan taxi

Raft druri mbajtes per libra