Raft dekorues muri Wall hanging shelf

2,390 L

Ka stok

  • Raft dekorues
  • Me varje ne mur
  • Material druri dhe metali
  • Permasa 80 x68 cm
KODI: i2300661143 KATEGORIA:

RAFT DEKORUES MURI

Raft dekorues muri bere nga metali dhe druri eshte aksesori i persosur per dekorimin e shtepise dhomes se ndenjes, gjmit apo zyren.

Ky raft i murit do te jete shtesa perfekte per dekorin e shtepise tuaj dhe do te plotesoje cdo arredim shtepie.

Lehte per t’u pastruar me lecke te lagur dhe rezistente ndaj njollave. Siperfaqe e lemuar qe nuk do te gervishte aksesoret qe do te vendosni ne te,

Specifika:

  • Raft dekorues
  • Me varje ne mur
  • Material druri dhe metali
  • Permasa 80 x68 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

dekor

Main Menu

raft mural dekorues online ne dyqan taxi

Raft dekorues muri Wall hanging shelf